The Universe
Сънища Flowwoe

Добре дошли в The Universe!

Форумът се премести на адрес: www.universebg.com
The Universe
Сънища Flowwoe

Добре дошли в The Universe!

Форумът се премести на адрес: www.universebg.com
The Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalРегистрирайте сеПоследни снимкиВход

 

 Сънища

Go down 
+5
Дестини
Perfection.
Евкалипт.
Venom Kiss
Sweet Tease
9 posters
АвторСъобщение
Sweet Tease
The Master of the Universe
The Master of the Universe
Sweet Tease


Female Gemini
Данни на Героя
Раса: Човек
Адрес: West Valley West Valley
M.A.:

Сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Сънища   Сънища EmptyСря Авг 11, 2010 2:51 am

СЪНИЩА

Сънища 071027172903

В тази тема можете да си разказвате какво сте сънували, какви сънища имате по принцип, сънувате ли цветно, имате ли кошмари? Тълкувате ли значението на сънищата? Вярвате ли, че някои сънища се сбъдват? А замисляли ли сте се защо изобщо сънувате? С две думи - тема, посветена на съня.
Върнете се в началото Go down
http://www.rp-u.darkbb.info
Venom Kiss
Факир на форума
Факир на форума
Venom Kiss


Female Gemini
Данни на Героя
Раса: човек
Адрес: West Valley West Valley
M.A.:

Сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Сънища EmptyСря Авг 11, 2010 3:11 am

Така.. много добре ме подсещате да си проверя снощтния сън..
Та какво сънувах?
Бяха няколко сънища и всички всързани. Много обичам така.. Когато са цветни и хубави. Само да кажа нещо което съм забелязала, преди да се втурна в разказване на шантавото си подсъзнание. Забелязала съм, че когато спим през деня, сънищата са някак по - цветни и по реални. Има само едно нещо което прави сънят през деня неодобно нещо.. Ако сте в обща стая и започнете да бълнувате. Никак не е хубаво после да ви базаикат. Което се случва.
И какъв ми беше съня? Ами шантав.
Първо.. сънувах че съм си отишла на село.. (нещо което само в сънищата ми ме радва. Но то винаги е нереалнно и винаги се събуждам преди да видя приятелите си. Което пак се случва само в сънищата) .. Когато си бях на село се заяждах с един познат.. (не приятел), но се оказа че там ми беше. СЕстра ми също беше там. Те пък се заяждаха.. После санувах че с нея сме шпиони и се промъкваме тук и там, в различни къщи.. После сънувах, че съм Хари Потър (да, знам: шантаво) и ХАрмаяни ми погажда гаден номер заради Виктор Крум... После сънувах че с Дъмбалдор, караме дракони.. 0_0 ... А после че съм на хавайски остров и докато всички умрем и дойде края на света остава само час. А ние копунясвахме яко. Със всички мои приятели. И там имаше един готин пич от спортното.. Абе... нямам думи. Беше яко.. Но на края се наспах и се събудих. Не можах да видя края на света. ..
А ако искате един интересен факт за сънищата.. Ето го:
Рекорда за най-дълъг период от време без сън е 18 дни, 21 часа, 40 минути по време на маратон на люлеещ се стол. Състоянието на рекордьора е лошо, има халюцинации, параноя, замъглено зрение, неясна реч и загуба на памет и концентрация.

Ето и още един:
17 часа безсъние се равняват на 0,05 промила алкохол в кръвта, вие ще сте в същото състояние все едно сте пили алкохол.

Мама днес ми каза, че вчера съм изглеждала като напита и напушена. Ето я и причината...

:P
Върнете се в началото Go down
http://www.rp-u.darkbb.info
Sweet Tease
The Master of the Universe
The Master of the Universe
Sweet Tease


Female Gemini
Данни на Героя
Раса: Човек
Адрес: West Valley West Valley
M.A.:

Сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Сънища EmptyСря Авг 11, 2010 3:42 am

Аз съм специалист по безсъние. Когато съм в сесия, не спя с дни. В първи курс, в продължение на 40 дни и 40 нощи, с колегата ми Сашко, спяхме по 3 часа на денонощие, за да можем да си направим макетите. После вече ни стана ежедневие. Не съм засичала колко време мога да издържа без сън, но съм сигурна, че ако си го заставя, мога да задмина рекордьора.
Ето някои факти от личен опит: Първа нощ, в която не спиш - към 4-5 сутринта ти се доспива неудържимо. Успееш ли да оцелееш, на следващия ден си като ударен с дъска по главата.
Втора нощ, в която не спиш - ставаш безчувствен, вършиш нещата механично. Смееш се леко дебилно, нямаш сили да се разплачеш (а също и достатъчно емоции). Вършиш неща, за които забравяш, че си свършил. Придобиваш леко пребледнял оттенък на лицето.
Трета нощ, в която не спиш - Ако изобщо минава някаква мисъл през главата ти, то тя е "Защо, по дяволите си губя времето в сън?" Чувстваш се страхотно, състоянието ти лесно може да се обърка с онова, в което си взимал наркотици. Лесно се пристрастяваш към не-спането, минеш ли този период. Струва ти се невъзможно да заспиш, а и не искаш. Но все пак зависи какво физическо действие извършваш. Тялото ти е толкова изморено, че вече не чувстваш умора, както и някои крайници.

Лично аз се нуждая от три часа на денонощие, за да се наспя. Мога да заспя по всяко време на денонощието, независимо дали е светло, шумно и т.н.
За мен казват, че спя като труп. Ако никой не ме събуди, мога да спя цяло денонощие. Трудно ме събуждат. Въпреки това, както казах - мога да не спя с дни. По принцип съм нощна птица и спя в часовете от 6-7 сутринта, докъм обяд.
Рядко сънувам, но по-скоро - не помня сънищата си. Винаги се заставям да обръщам внимание дали сънувам цветно, но когато се събудя - все забравям. Много говоря насън. Сомнамбулствам най-редовно (демек, обикалям апартамента, докато спя), заспивам на столове и над клавиатури, говоря, смея се, псувам и крещя насън. Провеждам цели разговори по телефона, които след това не помня, но хората казват, че звуча почти като будна и говоря що-годе смислено.
Въпреки, че тия бръщолевеници са по-скоро за тема "Безсъници" (която в момента се чудя, дали да не пусна), за мен съня е едно особено състояние, равносилно на медитация или ритуал. Вярвам, че душата на човек пътува по време на съня. Винаги съм искала да отида на изследване, в което разглеждат мозъка ти, докато спиш.

Върнете се в началото Go down
http://www.rp-u.darkbb.info
Евкалипт.
Централен нападател
Централен нападател
Евкалипт.


Female Sagittarius
Данни на Героя
Раса: шибана некромантка/ богиня на яростта и разрухата
Адрес: North-East Realm North-East Realm
M.A.:

Сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Сънища EmptyСря Авг 11, 2010 1:48 pm

Аз си ненавиждам сънищата. Преди около две години и нещо започнаха едни кошмари, които продължават и до днес, а причината така и не я открих. Майка ми реши, че може да е заради музиката(спя на музика) или хорър филмите, само дето аз много преди това пак си слушах същата музика и гледах хоръри. Не е от стрес, нито от някоя точно определена случка. Просто започнаха и не са и спирали.
Никога не сънувам едно и съшо нещо и много рядко сънувам точни хора. Когато ги сънувам, все едно нямат лица, но знам, че са те по някакви незнайни причини.
Най-лошото в кошмарите ми е, че са някви супер реални и много често включват кървища. Доста пъти ми се е случвало и да сънувам, че ме убиват или раняват и усещам физическа болка, поради която не различавам съня от реалността и не мога да се събудя от него. Мои приятели са ми казвали, че и те са сънували, че умират, само че се събуждат при самата смърт. При мен не е така, в момента, в който би трябвало да умра, все едно се премествам в нещо или някой и гледам собственото си тяло как се гърчи или кърви и пада. И всичко е адски реално. Майка ми казва, че понякога се е случвало и да бълнувам, само че никога не разбира какво точно съм казвала.
А аз така и не разбиам защо изобщо започнаха глупавите кошмари. Другите хора просто сънуват пеперудки, птички и маймуни, които ги бият на шах....
Върнете се в началото Go down
Perfection.
Странна Звезда
Странна Звезда
Perfection.


Female Gemini
Данни на Героя
Раса: Човек.
Адрес: North-East Realm North-East Realm
M.A.:

Сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Сънища EmptyСря Авг 11, 2010 6:46 pm

Моите сънища?

Доста са разнообразни всъщност и повечето са някакви несвързани глупости, които така и не мога да ги разтълкувам, след като се събудя. Твърде често не ги и помня, знам че е било нещо приятно или нещо глупаво обаче не мога да се сетя какво точно е било.

Мразя, когато става така.

Последните няколко месеца сънувам извратени неща, как спя с мъже..дори жени. Разни лабиринти, със скрити BDSM стаи вътре. Някои сънища ми се повтарят по 2, 3 пъти, но понякога и се навързват, смесват се. Объркват ме.

Когато сънувам, чувствам всичко сякаш става наистина, няма значение дали е падане от небостъргач или продължителен оргазъм. Не бях сънувала кошмари от години а последните 2 пъти стана точно това - кошмари. Казват ми, че самата аз се променям, някои хора ми завиждат за сънищата. Мен пък ми прави удоволствие да си ги разказвам на някой. Който сънувам, после разбира че съм го сънувала, дори да е почти непознат. Чувствам се длъжна да го разкажа, не знам защо.
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/nocturnalbg
Дестини
Червен Гигант
Червен Гигант
Дестини


Female Virgo
Данни на Героя
Раса: вампир (бивша магйосница)
Адрес: Vampire South Coast Vampire South Coast
M.A.: Омега Омега

Сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Сънища EmptyПет Авг 13, 2010 4:05 pm

Хм... аз денс сънувха шантав сън...
Значи първо пътуваме със самолет от младост 3 до Окръжна болница(които са на пет минути с рейс.). Ма пътувахме часове... После кацаме под един мост и там е пълно с маси, богаташи, деца... И нали се оказва, че единя богааш е мн зъл иска да избие всички присъстващи. Тук нещо ми се губи.... След това едно момче си репетира някъв току що измислен танц. И богаташа вика, че и аз трябва да танцуввам, а аз нали нито знам танца, нито мога да танцувам. И почваме с момчето да се лигавим и излагаме, ма по едно време гледаме залата празна. Почваме да се хилим като луди и изведнъж богаташа се обажда. Обрщаме се и гледаме трийсетина човека ни зяпат, насядали на някви несъществуващи досега маси. А нали, аз съм скачала кат луда, търчала съм, а съм с пола моля ви се. И нали изеднъж гледам класната ми идва. Слага една папка тестове тред мене и почва да ми вика, защо не съм ги написала, ще получа двойка и т.н. Та тогава се събудих...

Имах един др сън, просто искам да го кажа на кратко:
Значи, аз майка, татком сестра ми и брат ми вървим по някакъв склон. Стигаме до върха(на както се оказва - покрива на училището) и гледаме някакъв леящ златен сфинкс. Той пита брат ми кво иска и той вика, че иска да е златен и да лети. Нали става такъв и отива да се фука пред баща ми и да му вика "виж ме, виж ме!". Баща ми се ядоса и го буа от скалата. Гледаме брат ми пада, пада и накрая се пльосва на някакъв плаж. Тогава в онзи сън бях влюбена в анимационен герой, който се казваше Старк(бях чела по-рано непокорна). И нали той тр да се върне в комикса. И аз почвам да рева и да се моля на сфинкса да ме напр анимационен герой и мен. Ма нали не става и изведнъж се появяват онези олигофрени от Big Brither Family. Онези сето се плюеха и биеха. Та те ме качват в една кол а и пътуваме. Изведнъж слизаме с мъжа и отиваме до багжника и гледаме - всичко изпопадало по пътя. Той ми каза да не казвам на жена му. И баща ми ме събуди...

Иначе никога не са ми се сбъдвали сънищата. Не съм ги и мислела, защото винаги са страни и безсмислени. Обикновено или помня всичките сънища, дори да са пет, или нищо. Рядко сънувам по два пъти някой от моите мислови филми. Само веднъж сънувах 3-4 пъти, че се подхлъзвам на едно пътче, хващам се едва и гледам под мен София. И после падах, падах, падах и се събуждах.
Значенията на сънищата ми винаги са(или поне има поне един елемент), че ще срещна любовта, ще се сгодя , ще се оженя..... :P
Върнете се в началото Go down
http://b2b-d2.betaboard.net/
leanore_dust
Сириус - най-ярката звезда
Сириус - най-ярката звезда
leanore_dust


Female Leo
Данни на Героя
Раса: вампир/богиня на смъртта и разрушението
Адрес: North-East Realm North-East Realm
M.A.:

Сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Сънища EmptyПет Авг 13, 2010 7:05 pm

Заспах към 10 и нещо, обаче явно съм имала време да сънувам.
Сънуваххх... че отивам... на ДаСкАлО. Сънища 743307
Още втория учебен час имах врътнати четири двойки и една петица и две забележки гласящи: 1."Хваната с пищов на контролно в час по бълг. ез. Дори не е преписала вярно от пищова. На пети въпрос е Б, а не В" и 2."Внася забранени опияти в час по математика". После часовете свършиха, тръгнах си към нас с една съученичка, чакахме рейса около 40 мин (поне така ни чух да казваме в съня) и после се качихме на грешен рейс. Слязохми някъде, беше тъмно и някъв психопат тръгна да тича след нас с брадва и нож и да вика "Ще ви отрежа косите само да ви хвана". Накрая паднахме в някво езеро и тоя психопата го гледаме плува към нас, настига ни. Хваща ме за косата и казва "Споко бе, базикам се". Накрая се прибрах и заварих класната и директорката у нас да казват на наще, че съм внасяла опияти в час по математика. Моите ме изгледаха гадно и тогава се събудих.
Върнете се в началото Go down
winter love
Проксима Кентавър
Проксима Кентавър
winter love


Female Taurus
Данни на Героя
Раса: Елф
Адрес: North-East Realm North-East Realm
M.A.: Сигма Сигма

Сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Сънища EmptyПет Авг 13, 2010 7:12 pm

Милички, имам проблем с базсънието! За 2 седмици съм спала около 10 часа...
Чувствам се като пребита, но не мога да спя! Имате ли някакво решение на този проблем?
Върнете се в началото Go down
Perfection.
Странна Звезда
Странна Звезда
Perfection.


Female Gemini
Данни на Героя
Раса: Човек.
Адрес: North-East Realm North-East Realm
M.A.:

Сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Сънища EmptyПет Авг 13, 2010 7:21 pm

Хапчета за сън?
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/nocturnalbg
Себастиан Мур
Звезда-Заря
Звезда-Заря
Себастиан Мур


Male Aries
Данни на Героя
Раса: Стихиен вампир
Адрес: Vampire South Coast Vampire South Coast
M.A.:

Сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Сънища EmptyПет Авг 20, 2010 2:54 pm

Честно казано сънищата са единственото нещо, което чакам с нетърпение понякога по цял ден...
Странно е, но харесвам повече света в главата си отколкото истинския свят. Понякога наистина може да имам странни сънища, въпреки че много рядко сънувам кошмари, но когато сънувам те са от най-гадните. С някакво психологическо въздействие отколкото пълни с кървища и т.н. Мен кръвта не ме плаши, нито пък някакви страшни лицаи т.н. по-точно съзнанието ми знае точно какво може психологически да ме наплаши до степен да припадна... и някак си ги изкарва в кошмарите.
Най-странното обаче е че една част от мозъка ми осъзнава, че това е сън, и когато стане напечено се опитва да ме изкара от съня ми, само че винаги нещо не се получава...
Миналата година имах един период от два месеца, когато не спах, но то си имаше доста психологически причини, затова не ме притеснява.
А преди това, когато съм бил малък на сън съм се разхождал из стаята, понякога съм бродил из апартамента като призрак и съм плашил родителите си, естествено не нарочно, аз просто съм спал. Понякога съм водил няколко часови разговори насън.
Повечето от тази информация какво съм правил насън са ми казвали всички около мен XD Например това с разговорите, майка ми влязла в стаята, видяла че съм седнал на леглото и почнала да си говори с мен, и аз съм се държал съвсем нормално, докато по едно време не съм легнал изведнъж и съм се държал сякаш съм заспал... Все още се чудя за какво ли сме си говорили XD
Моите сънища обикновено са много живописни и изпълнени с най-ралични истории и когато бях по-малък си спомнях всеки мой сън, но наскоро започнах да забравям...
Това което съм чувал е че съня е с продължителност няколко секунди и мозъка ни изпраща такива "сънни сигнали" през известен интервал от време и колко по далече е бил този сигнал, когато сме се събудили толкова по-неясен е бил съня ни... това е погледнато от чисто научна гледна точка XD
Върнете се в началото Go down
ab0bi4
Нон-грата
Нон-грата
avatar


Male Cancer
Данни на Героя
Раса: Човек
Адрес: Vampire South Coast Vampire South Coast
M.A.:

Сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Сънища EmptyЧет Сеп 02, 2010 12:41 am

Аз не помня какво сънувах,но тая нощ ще се опитам.
самод а кажа,че нещо немога да заспя дълго време,що така?
Върнете се в началото Go down
Venom Kiss
Факир на форума
Факир на форума
Venom Kiss


Female Gemini
Данни на Героя
Раса: човек
Адрес: West Valley West Valley
M.A.:

Сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Сънища EmptyЧет Сеп 02, 2010 7:57 am

Аз много искам да науча неща за съня, само че ме мързи да си кажа честно. Лошото е напоследък санувам кошмари и определено не ми харесват. Себастиан не го е страх от такива неща, но аз се вледявам като видя труп насън. Просто като видя нежизнено тяло ми става лошо. Това сигурно ми е от детството. И също мразя да съм объркана. Не знам. Все едно. Ако Себастиан има още инфо за сънищата нека даде насам.
Върнете се в началото Go down
http://www.rp-u.darkbb.info
Sponsored content





Сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Сънища Empty

Върнете се в началото Go down
 
Сънища
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Universe :: КЛЮКАРНИК - Дискусии и спам-
Идете на:  
Protected by Copyscape Online Plagiarism Check
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии