The Universe

Добре дошли в The Universe!

Форумът се премести на адрес: www.universebg.com

ИндексPortalРегистрирайте сеВход

Share | 

Гадна тема за скапани дни!

Go down 
АвторСъобщение
Sweet Tease
The Master of the Universe

Female Gemini
Данни на Героя
Раса: Човек
M.A.:

ПисанеЗаглавие: Гадна тема за скапани дни!   Чет Яну 13, 2011 2:14 am

Гадно ти е? Сдухан си? Иде ти да извършиш две-три убийства, или да си прережеш вените? Излей си гнева тук и всичко ще ти мине! Темата е чудодейна :)
Върнете се в началото Go down
http://www.rp-u.darkbb.info
Venom Kiss
Факир на форума
Факир на форума

Female Gemini
Данни на Героя
Раса: човек
M.A.:

ПисанеЗаглавие: Re: Гадна тема за скапани дни!   Чет Яну 13, 2011 2:30 am

Първо да благодаря за хубавата тема .. Благодаря!
Второ... нека разкажа скапания си ден...
Сутринта се събудих в 7 без 15 от незнаен фактор, който не беше телефона ми. Просто ей така. И като се има в предвид колко късно си легнах предната вечер, можете да си представите с каква умора се боря от 6:45 днес..
Добре, уж пих кафе, обаче цял ден нервнича и не мога да се спра на едно място... а то продължава да ми се спи.
Изкарах училище и минах през магазина да си взема нещо сладко и баща ми ме осташи там да заключа защото трябваше да ходи някъде. Трябваше да стоя там половин час и когато стана време да затворя, не можах да пусна преградата още 2 часа. Прибрах се и се тръснах на лап топа, но точно когато бях по средата на работата си, сестра ми реши, че е време отново да ми прецака работата и взе лап топа, а аз трябваше да започвам всичко от начало. После, майка седна да пише някакъв документ за застраховка. На всеки ред ме питаше какво трябва да напише, защото не е чувала дадената дума на испански. Ядосах се и се праждосах в стаята си където да взема пак лап топа. И понеже го направих, станах неудобна на сестра ми и се сбихме. Ядосах се и ... така.. Сега съм сдухана. Може би пропуснах да спомена, че си загубих бюлетина с оценките и, че отново се скарах с едно момче, понеже знае мн да се отваря. Може би не е кой знае какво, но за мен беше ужасен ден.. :dirt: no

Hailey Dash: Welcome to my happy place!
Now take your shits and leave!

Sweet Tease

Female Gemini
Данни на Героя
M.A.:

ПисанеЗаглавие: Re: Гадна тема за скапани дни!   Чет Яну 13, 2011 2:58 am

Нямат право да ти взимат лаптопа така! Ти си го заслужи с оценки и толкова време си го чакаше! Не им се ядосвай, тегли им една майна на всички и ще ти мине.
Ето много гуш от мен
:d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d:

Аз пък снощи не можах да заспя. Взех да си цъкам разни неща и сложих тук там някакви неща из форума и както повечето от вас разбраха, оная смръдла се побърка и сигурно два часа съм се обяснявала с нея. Мразя, когато обяснявам нещо на някой и губя време и нерви в обяснения, този някой да си знае едно и също. Мразя безпочвени спорове и смешни обвинения, особено много мразя, когато ме обвиняват, а знам, че не съм виновна и съм си в правото. Майната му, мина ми, завистливи, тъпи и ограничени хора - под път и над път, но наистина бутона БАН е вълшебен!
После тъпия ми комп пак пукна, най-много ме е яд за Thank you, от вчера ги търпя. После пък Мрън ми взе нета и 2 часа гледах в точка. После майка ми ми звънна и не млъкна още 2 часа по телефона, повтаряйки едно и също, но с различна интонация. Супер дразнещо. И на всичкото отгоре, утре ме накара да ставам рано и да ходя да бачкам цял ден в гадната книжарница и да се разправям с още идиоти. И сега ми е едно такова никакво. Ноо смятам да си го оправя :)

Vicky Sullivan says: The best way to get over someone, is to get under someone else.
Cheating, drinking, drugs. It's all fair game.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Venom Kiss
Факир на форума
Факир на форума

Female Gemini
Данни на Героя
M.A.:

ПисанеЗаглавие: Re: Гадна тема за скапани дни!   Чет Яну 13, 2011 5:01 am

O... гадно.. Еми, и от мен едно голямо гуш... :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d:

А, туко що майка измисли нова диагноза за температурата.. била умората. Как да обясниш на човек, че си болен, когато той си знае неговото????!

Sweet Tease

Female Gemini
Данни на Героя
M.A.:

ПисанеЗаглавие: Re: Гадна тема за скапани дни!   Чет Яну 13, 2011 5:05 am

Не е подходящ израза, но ми се изплъзва изпод пръстите - Не спори с идиот, най-вероятно и той прави същото! :Д

Vicky Sullivan says: The best way to get over someone, is to get under someone else.

Venom Kiss
Факир на форума
Факир на форума

Female Gemini
Данни на Героя
M.A.:

ПисанеЗаглавие: Re: Гадна тема за скапани дни!   Чет Яну 13, 2011 5:07 am

Обаче ситуацията ми е сходна на твоята.. Оназ си знае нейното докато ти и обясняваш колко е тъпа...

Евкалипт.
Централен нападател
Централен нападател

Female Sagittarius
Данни на Героя
Раса: шибана некромантка/ богиня на яростта и разрухата
M.A.:

ПисанеЗаглавие: Re: Гадна тема за скапани дни!   Чет Яну 13, 2011 10:45 pm

Без излишни обяснения, просто казвам : From "A real life fairytale" I find myself at the point of a "Fairytale gone bad".
Чисто, точно и ясно. Единственото хубаво нещо в последните 2 дена(които са ми слети в един поради липсата на сън) са лириките и ситуациите, които по страшната ирония на.....Съдбата, на Бог, на къвто ще да е свещен фекал, са абсолютно идентични, поради което не ми се налага да се опитвам да обясня на самата себе си какво е било, какво е сега и как би трябвало да бъде.
Foolish Jane, everyone! *покланя се саркастично и без грам чувство за каквото и да било*

Learynne Dust says :
"My mind is a one-way street with a thousand lanes and a million ways to kill."

Sweet Tease

Female Gemini
Данни на Героя
M.A.:

ПисанеЗаглавие: Re: Гадна тема за скапани дни!   Пет Яну 14, 2011 1:55 am

Всичко ще се оправи, ще видиш! Както са казали, нощта е най-тъмна преди зазоряване! Може и сега да ти изглежда супер сбъркано, гадно и т.н., но скоро нещата ще се наредят. Ето ти голямо гуш от мен:
:d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d:
п.с. Сори, чак сега видях, че си писала :Д

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Гадна тема за скапани дни!   

Гадна тема за скапани дни!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1