The Universe
Гадна тема за скапани дни! Flowwoe

Добре дошли в The Universe!

Форумът се премести на адрес: www.universebg.com
The Universe
Гадна тема за скапани дни! Flowwoe

Добре дошли в The Universe!

Форумът се премести на адрес: www.universebg.com
The Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalРегистрирайте сеПоследни снимкиВход
Similar topics

     

     Гадна тема за скапани дни!

    Go down 
    3 posters
    АвторСъобщение
    Sweet Tease
    The Master of the Universe
    The Master of the Universe
    Sweet Tease


    Female Gemini
    Данни на Героя
    Раса: Човек
    Адрес: West Valley West Valley
    M.A.:

    Гадна тема за скапани дни! Empty
    ПисанеЗаглавие: Гадна тема за скапани дни!   Гадна тема за скапани дни! EmptyЧет Яну 13, 2011 2:14 am

    Гадна тема за скапани дни! 60371673_0eb0b14f91

    Гадно ти е? Сдухан си? Иде ти да извършиш две-три убийства, или да си прережеш вените? Излей си гнева тук и всичко ще ти мине! Темата е чудодейна :)
    Върнете се в началото Go down
    http://www.rp-u.darkbb.info
    Venom Kiss
    Факир на форума
    Факир на форума
    Venom Kiss


    Female Gemini
    Данни на Героя
    Раса: човек
    Адрес: West Valley West Valley
    M.A.:

    Гадна тема за скапани дни! Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Гадна тема за скапани дни!   Гадна тема за скапани дни! EmptyЧет Яну 13, 2011 2:30 am

    Първо да благодаря за хубавата тема .. Благодаря!
    Второ... нека разкажа скапания си ден...
    Сутринта се събудих в 7 без 15 от незнаен фактор, който не беше телефона ми. Просто ей така. И като се има в предвид колко късно си легнах предната вечер, можете да си представите с каква умора се боря от 6:45 днес..
    Добре, уж пих кафе, обаче цял ден нервнича и не мога да се спра на едно място... а то продължава да ми се спи.
    Изкарах училище и минах през магазина да си взема нещо сладко и баща ми ме осташи там да заключа защото трябваше да ходи някъде. Трябваше да стоя там половин час и когато стана време да затворя, не можах да пусна преградата още 2 часа. Прибрах се и се тръснах на лап топа, но точно когато бях по средата на работата си, сестра ми реши, че е време отново да ми прецака работата и взе лап топа, а аз трябваше да започвам всичко от начало. После, майка седна да пише някакъв документ за застраховка. На всеки ред ме питаше какво трябва да напише, защото не е чувала дадената дума на испански. Ядосах се и се праждосах в стаята си където да взема пак лап топа. И понеже го направих, станах неудобна на сестра ми и се сбихме. Ядосах се и ... така.. Сега съм сдухана. Може би пропуснах да спомена, че си загубих бюлетина с оценките и, че отново се скарах с едно момче, понеже знае мн да се отваря. Може би не е кой знае какво, но за мен беше ужасен ден.. :dirt: no
    Върнете се в началото Go down
    http://www.rp-u.darkbb.info
    Sweet Tease
    The Master of the Universe
    The Master of the Universe
    Sweet Tease


    Female Gemini
    Данни на Героя
    Раса: Човек
    Адрес: West Valley West Valley
    M.A.:

    Гадна тема за скапани дни! Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Гадна тема за скапани дни!   Гадна тема за скапани дни! EmptyЧет Яну 13, 2011 2:58 am

    Нямат право да ти взимат лаптопа така! Ти си го заслужи с оценки и толкова време си го чакаше! Не им се ядосвай, тегли им една майна на всички и ще ти мине.
    Ето много гуш от мен
    :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d:

    Аз пък снощи не можах да заспя. Взех да си цъкам разни неща и сложих тук там някакви неща из форума и както повечето от вас разбраха, оная смръдла се побърка и сигурно два часа съм се обяснявала с нея. Мразя, когато обяснявам нещо на някой и губя време и нерви в обяснения, този някой да си знае едно и също. Мразя безпочвени спорове и смешни обвинения, особено много мразя, когато ме обвиняват, а знам, че не съм виновна и съм си в правото. Майната му, мина ми, завистливи, тъпи и ограничени хора - под път и над път, но наистина бутона БАН е вълшебен!
    После тъпия ми комп пак пукна, най-много ме е яд за Thank you, от вчера ги търпя. После пък Мрън ми взе нета и 2 часа гледах в точка. После майка ми ми звънна и не млъкна още 2 часа по телефона, повтаряйки едно и също, но с различна интонация. Супер дразнещо. И на всичкото отгоре, утре ме накара да ставам рано и да ходя да бачкам цял ден в гадната книжарница и да се разправям с още идиоти. И сега ми е едно такова никакво. Ноо смятам да си го оправя :)
    Върнете се в началото Go down
    http://www.rp-u.darkbb.info
    Venom Kiss
    Факир на форума
    Факир на форума
    Venom Kiss


    Female Gemini
    Данни на Героя
    Раса: човек
    Адрес: West Valley West Valley
    M.A.:

    Гадна тема за скапани дни! Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Гадна тема за скапани дни!   Гадна тема за скапани дни! EmptyЧет Яну 13, 2011 5:01 am

    O... гадно.. Еми, и от мен едно голямо гуш... :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d:

    А, туко що майка измисли нова диагноза за температурата.. била умората. Как да обясниш на човек, че си болен, когато той си знае неговото????!
    Върнете се в началото Go down
    http://www.rp-u.darkbb.info
    Sweet Tease
    The Master of the Universe
    The Master of the Universe
    Sweet Tease


    Female Gemini
    Данни на Героя
    Раса: Човек
    Адрес: West Valley West Valley
    M.A.:

    Гадна тема за скапани дни! Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Гадна тема за скапани дни!   Гадна тема за скапани дни! EmptyЧет Яну 13, 2011 5:05 am

    Не е подходящ израза, но ми се изплъзва изпод пръстите - Не спори с идиот, най-вероятно и той прави същото! :Д
    Върнете се в началото Go down
    http://www.rp-u.darkbb.info
    Venom Kiss
    Факир на форума
    Факир на форума
    Venom Kiss


    Female Gemini
    Данни на Героя
    Раса: човек
    Адрес: West Valley West Valley
    M.A.:

    Гадна тема за скапани дни! Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Гадна тема за скапани дни!   Гадна тема за скапани дни! EmptyЧет Яну 13, 2011 5:07 am

    Обаче ситуацията ми е сходна на твоята.. Оназ си знае нейното докато ти и обясняваш колко е тъпа...
    Върнете се в началото Go down
    http://www.rp-u.darkbb.info
    Евкалипт.
    Централен нападател
    Централен нападател
    Евкалипт.


    Female Sagittarius
    Данни на Героя
    Раса: шибана некромантка/ богиня на яростта и разрухата
    Адрес: North-East Realm North-East Realm
    M.A.:

    Гадна тема за скапани дни! Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Гадна тема за скапани дни!   Гадна тема за скапани дни! EmptyЧет Яну 13, 2011 10:45 pm

    Без излишни обяснения, просто казвам : From "A real life fairytale" I find myself at the point of a "Fairytale gone bad".
    Чисто, точно и ясно. Единственото хубаво нещо в последните 2 дена(които са ми слети в един поради липсата на сън) са лириките и ситуациите, които по страшната ирония на.....Съдбата, на Бог, на къвто ще да е свещен фекал, са абсолютно идентични, поради което не ми се налага да се опитвам да обясня на самата себе си какво е било, какво е сега и как би трябвало да бъде.
    Foolish Jane, everyone! *покланя се саркастично и без грам чувство за каквото и да било*
    Върнете се в началото Go down
    Sweet Tease
    The Master of the Universe
    The Master of the Universe
    Sweet Tease


    Female Gemini
    Данни на Героя
    Раса: Човек
    Адрес: West Valley West Valley
    M.A.:

    Гадна тема за скапани дни! Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Гадна тема за скапани дни!   Гадна тема за скапани дни! EmptyПет Яну 14, 2011 1:55 am

    Всичко ще се оправи, ще видиш! Както са казали, нощта е най-тъмна преди зазоряване! Може и сега да ти изглежда супер сбъркано, гадно и т.н., но скоро нещата ще се наредят. Ето ти голямо гуш от мен:
    :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d: :d:
    п.с. Сори, чак сега видях, че си писала :Д
    Върнете се в началото Go down
    http://www.rp-u.darkbb.info
    Sponsored content





    Гадна тема за скапани дни! Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Гадна тема за скапани дни!   Гадна тема за скапани дни! Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Гадна тема за скапани дни!
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » Спам-тема 5

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    The Universe :: КЛЮКАРНИК - Дискусии и спам-
    Идете на:  
    Protected by Copyscape Online Plagiarism Check
    Създайте безплатен форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии